Skleník Agrosfera Gerlach

70/2/4 70/2/6 70/4/4 70/4/6 70/6/4 70/6/6 70/8/4 70/8/6 70/10/4 70/10/6 Zvoľte variant

Polykarbonátový skleník GERLACH značky AGROSFERA sa radí do vyššej strednej triedy skleníkov a ponúka najlepší možný pomer ceny a odolnosti.


  • Zvoľte variantMomentálne nedostupnéMomentálne nedostupnéSkladomSkladomSkladomSkladomSkladomNa dotazSkladomNa dotaz
€451 €599 €609 €729 €769 €929 €929 €1 129 €1 089 €1 329 od €451
  • dĺžka
  • Hrúbka polykarbonátu
Kategória: Skleníky
Záruka: 5 rokov
Darček zdarma
ku každému skleníku
Dlhoročné skúsenosti
s overenými výrobcami
Doprava zadarmo
kamkoľvek na Slovensku
Doživotná záruka
na oceľovú konštrukciu
 

Polykarbonátový skleník GERLACH 

Model GERLACH značky AGROSFERA sa radí do vyššej strednej triedy skleníkov a ponúka najlepší možný pomer ceny a odolnosti. Zvýšená odolnosť je docielená zníženou rozstupom medzi jednotlivými oblúkmi skleníka a kvalitné oceľovou pozinkovanou konštrukciou. Skleník je ďalej vybavený komôrkovým polykarbonátom hrúbky 4 mm alebo 6 mm s UV filtrom. Tento model je 3 m široký, 2,26 m vysoký a ponúkame ho v základných dĺžkach od 4 m do 12 m. Skleník je možné nekonečne predlžovať po 2 metrových dieloch. AGROSFERA skleníky sa môžu pochváliť najjednoduchšou možnou montážou na trhu. Vďaka dodávke oblúkov v celku, ktoré sú vopred zvárané. Navyše nepotrebujete budovať základy.

  • Masívna oceľová pozinková konštrukcia 20x20 mm s hrúbkou profilu 1 mm
  • Rozteč oblúkov len 67 cm - zaručuje spolu s kvalitnou konštrukciou zvýšenú odolnosť voči snehu a vetru
  • Záruka 5 rokov na konštrukciu a 10 rokov na poškodenie polykarbonátu krupobitím
Pre koho je model určený?

Patrí do vyššej strednej triedy s najlepším pomerom odolnosť / cena. Skleník GERLACH vyhľadávajú tí, ktorí očakávajú hlavne vyššiu odolnosť a spoľahlivosť. Má väčší počet oblúkov (s rozstupom len 67 cm) a teda aj väčšiu odolnosť.

Robustná konštrukcia

So svojím odolným zváraným rámom je skleník GERLACH schopný odolať snehovému zaťaženie 100 kg / m2 (zodpovedá 50 cm čerstvého snehu). Nemusíte sa teda obávať ani krutých zím. Vďaka menšiemu rozstupu medzi oblúkmi (rozteč iba 67 cm) dokáže rovnomernejšie rozložiť snehovú záťaž na polykarbonát.

Ochrana pred koróziou

Pozinkovaná úprava chráni rám skleníku dokonale proti korózii. Profil je zinkovaný z vonkajšej aj vnútornej strany. Zvárané spoje sú ošetrené zinkovým náterom. Skleník GERLACH Vám tak bude verne slúžiť po mnoho rokov.

Vplyv na úrodu

Skleník je pokrytý vysoko kvalitným a odolným dutinkovým polykarbonátom nemeckej výroby s UV filtrom. Chráni tak rastliny pred spálením nebo prízemnými mrazíkmi. Na závlahu je možné použiť kvapkové závlahové systémy.

Obsah balenia

Balenie obsahuje kompletnú konštrukciu, polykarbonát a všetky potrebné montážne prvky ako spojovací materiál, či nožičky v tvare T. Pre tento skleník nie je potrebné budovať základy. Skleník je možné predlžovať až na vami požadovanú dĺžku.

Doporučujeme použiť montážnu uzatváraciu pásku AntiDust 33 m